O nas

Jesteśmy kancelarią wyspecjalizowaną w bieżącej obsłudze prawnej firm rodzinnych, jednakże pośród naszych klientów są również osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej, jednostki sektora finansów publicznych, a także organizacje pozarządowe.

Oferujemy Państwu pomoc  w sprawach gospodarczych, podatkowych, cywilnych i rodzinnych, a także karnych skarbowych i gospodarczych. Do Państwa dyspozycji pozostaje radca prawny z  doświadczeniem menedżerskim, wyspecjalizowany w sprawach procesowych adwokat, a także specjaliści z zakresu prawa podatkowego, zamówień publicznych, dyscypliny finansów publicznych i kontroli zarządczej w jednostkach sektora finansów publicznych. Razem z naszymi współpracownikami możemy Państwu zaoferować kompleksową obsługę projektów wymagających uwzględnienia zagadnień ubezpieczeniowych, personalnych, księgowo-finansowych, a także rozwiązań z zakresu organizacji i zarządzania.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje tematyka sukcesji w biznesie. Służymy pomocą prawną rodzinom biznesowym i firmom rodzinnym w procesie zmian pokoleniowych, oraz przekształceń własnościowych i organizacyjnych w przedsiębiorstwach rodzinnych.

Świadczymy usługi w zakresie dostosowanym do Państwa potrzeb – od jednorazowych zadań, aż do stałej, kompleksowej obsługi. Zadania mogą być realizowane także drogą elektroniczną. Obsługa możliwa jest w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Oferujemy również pomoc przy zakładaniu spółek handlowych i fundacji za granicą.

Adwokat, radca prawny Swarzędz. Kancelaria Polaszek & Rosada
Zadzwoń
Dojazd